Koolidele

Koostööpakkumised

Pakume koolilastele ja nende õpetajatele võimalust korraldada meie noorsootöötajate abiga loovtöid, klassitunde, vahetunde ja klassiõhtuid.

Klassitunni või vahetunni korraldamiseks tulevad meie noorsootöötajad teie kooli, et rääkida noortega nendele huvipakkuvatel ja tähtsatel teemadel, samuti pakuvad noorsootöötajad sotsiaalsete oskuste arendava programmi.

Loovtöid ja klassiõhtuid saavad noored meie keskuses tasuta pidada. Klassiõhtu ei pea toimuma just õhtuti, võib toimuda ka hommikul, kuidas klassile endale meelepärane on. Loovtööde ettevalmistamiseks on noorsootöötajad valmis abistama ja pakkuma noortele vajalikke materjale ja vahendeid.

Noortekeskus toetab ka õpilasfirmasid ning korraldab iga aasta sügisel Õpilasfirmade START-UP ja suvel Õpilasfirmade laata. Jälgige meie üritusi meie kalendris või facebookis.

Lisainfo saamiseks või ruumide broneerimiseks helistage tel. 6410021 või kirjutage info@kesklinnanoored.ee

 

Klassiprogrammid

 

Lego hommik

Noored jagatakse väikestesse rühmadesse. Ülesande lahendamiseks on välja mõeldud erinevad teemad ja tingimused, mille põhjal tuleb legodest ehitada. Iga teema lahendamise jaoks on kindel ajaline limiit. Peale igat teemat tuleb noortel anda teistele kui ka vastu võtta tagasisidet enda loomingu kohta. Noored saavad arendada enda meeskonnas tegutsemise oskust, loovust, rollide jagunemist, tagasiside saamist/andmist ning selle mõtestamist. (1-12.klass)

Meeskonnamängud

Viime noortele läbi erinevaid meeskonnas töötamise (team-building) ülesandeid. Tegevus sobib väga hästi klassi ühtlustamiseks ning meeskonna toimimise arendamiseks. Tegu on aktiivse töötoaga, kus noored õpivad mitte-formaalses võtmes läbi põnevate meetodite analüüsima: enda rolli meeskonnas; uusi kogemusi; tiimina töötamist ning tiimi arenguetappe. (1-12.klass)

Seiklused noortekeskuses

Kasutades mitte-formaalseid meetodeid korraldame noortekeskuses aarete-või fotojahi. Noortel on võimalik tutvuda täpsemalt noorsootöö võimalustega, noortekeskusega ja samal ajal lahendada erinevaid ülesandeid. Ülesannete käigus saab arendada loovust, kiiret mõtlemist- ja tegutsemist ning meeskonnatööd. Lisaks mõtestame ja teeme analüüsi saadud kogemustest. (1-7.kl)

Nuputamise töötuba

Töötoas on noortel võimalik panna tööle enda loominguline ja loogiline mõtlemine. Rühmadele antakse erinevaid ülesandeid, mida noored tiimina nuputama asuvad. (1-9.kl)

Infotund rahvusvaheliste võimaluste, projektide ja vabatahtliku töö kohta

Töötoas saavad noored vajalikku infot erinevatest rahvusvahelistest võimalustest – töötamine, vabatahtlik töö, praktika, õppimine, projektide tegemine/projektides osalemine ja palju muud. (8-12.klass)

Oleme avatud/Открыто:
E-R/Пн-Пт 13.00-19.00
Suletud/Закрыто: 
L, P/Сб, Вс

Raua 23, 10124, Tallinn

+372 641 0021

Oleme avatud/Открыто:
E-R/Пн-Пт 14:00-20:00
Suletud/Закрыто: 
L, P/Сб, Вс

Raua 23, 10123, Tallinn

+372 641 0021

Oleme avatud/Открыто:
E-R/Пн-Пт 14:00-20:00
Suletud/Закрыто: 
L, P/Сб, Вс

Raua 23, 10123, Tallinn

+372 641 0021